Opis lokalizacji

Tutaj jesteśmy

Narusa Leśna Przystań powstaje w stuletnim lesie nad Zalewem Wiślanym, na działce uzdrowiskowej we Fromborku. Przepiękna lokalizacja zapewnia bliskość natury oraz dostęp do wielu atrakcji turystycznych na terenie Fromborka i okolic. Oznacza to wiele możliwości aktywnego spędzania czasu z dala od miejskiego zgiełku i tłumu turystów. Ogromnym atutem tego właśnie miejsca jest prowadzony obecnie przekop Mierzei Wiślanej, który zaowocuje znacznym rozwojem turystyki w regionie. Prace te według planów mają zakończyć się w 2022 roku.

Niewielka odległość od centrum Fromborka sprawi, że teren inwestycji będzie atrakcyjny dla przyszłych gości nie tylko ze względu na błogi wypoczynek wśród bogactw flory i fauny. Turyści będą mogli szybko dotrzeć do domu Mikołaja Kopernika, Wieży Radziejowskiego z wahadłem Foucaulta czy Pałacu Biskupiego. Dzięki temu z pewnością nie zabraknie chętnych na spędzenie wakacji w Narusie Leśnej Przystani, co przełoży się na wartość całej inwestycji.

Twoje korzyści

Możliwość bezpłatnego pobytu właścicielskiego przez 10 dni w roku
Dostęp do wszystkich atrakcji na terenie kompleksu
Twój drugi dom w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski
Pełna opieka nad Twoją nieruchomością i jej wynajmem
Udział w rozwoju gospodarczym regionu
Przynależność do prestiżowego środowiska inwestorskiego

Dane finansowe

%
Zwrot podatku VAT w wysokości 23%
%
Gwarantowana roczna stopa zwrotu z inwestycji w wysokości 7%
%
Przyspieszona amortyzacji do 10% rocznie

Kalkulator zysku

Ile chcesz zainwestować?

Cena: 317,000

Twoja inwestycja:

zł brutto

Zwrot podatku VAT:

Zysk rocznie:

%

Zysk w skali roku:

Przybliżony wzrost wartości nieruchomości:

Szacowany łączny zysk i oszczędności:

Szacowany łączny zwrot z inwestycji:

%

Opinie

Jest to przepiękny teren, z ogromnym potencjałem, zarówno w aspekcie osobistej inwestycji jak i rozwoju całego regionu. Wartości jakimi przy tym kierują się twórcy projektu są mi bliskie – ekologia, dopasowanie się do przyrody wokół, wsparcie dla regionu, budowanie wspólnoty, relacje win win.
Polecam bardzo bezpieczną inwestycję w doskonałej lokalizacji – na Warmii – najczystszych rejonach naszego kraju. Projekt niezwykle przemyślany, bardzo rozwojowy, którzy tworzony jest przez ludzi z pasją oraz nieograniczonymi pokładami energii! Idealne miejsce na odpoczynek w gronie najbliższych oraz możliwość współtworzenia wspaniałej społeczności przedsiębiorców
Szukałem inwestycji w taką branżę. Co mnie przekonało najbardziej?: Wy, Adam, Krzysiek, Wojtek, Tomek i Jacek swoją osobą. Tym co robicie, i że macie z tego fun!